УкрСиббанк Private Banking (BNP Paribas Group) — Банк позитивних змiн УкрСиббанк Private Banking (BNP Paribas Group) — Банк позитивних змiн

Ніколи не розмовляйте з незнайомими.

„Майстер і Маргарита“

Якщо ви читаєте ці рядки, значить ми вже знайомі

Ми не тиснули один одному руки, але Ви знаєте нас особисто. Тому що ми розмовляємо однією мовою. Цю мову знає багато хто, але розуміють лише одиниці. Це вкрай щира, витончена, безсмертна мова обраних. Мова, якою розмовляє Булгаков.

Новини та події

22.06.2015

Star24 відкриває нові можливості для клієнтів Private Banking УкрСиббанк

УкрСиббанк Private Banking прислухається до думки своїх клієнтів і втілює всі найкращі ідеї. Систему дистанційного доступу до рахунків Star24 завжди цінували за ергономічний інтерфейс, а систему StarAccess за підвищену надійність і відсутність обмежень в сумі транзакцій. Ми поєднали сильні сторони даних систем в розширеній версії системи Star24: додавши в комфортний інтерфейс додатковий рівень безпеки — ключ електронно-цифрового підпису і скасували поріг на суму транзакцій.

11.06.2015

УкрСиббанк Private Banking змінює цінові умови та наповнення пакетних пропозицій Elite і Platinum

З 13 липня 2015 УкрСиббанк Private Banking змінює цінові умови та наповнення пакетних пропозицій Elite і Platinum.

11.06.2015

У київських школах з'явились уроки фінансової грамотності

УкрСиббанк BNP Paribas Group за підтримки управлінь освіти Дарницького та Дніпровського районів Києва розпочав проведення уроків Школи юного банкіра у київських загальноосвітніх закладах.

Всі новини →